Nga Data: Deri datė: Dhomė

All Inclusive Preveza , 4 Ditė €129, 5 Ditė €179

3. Greqi

3. Greqi

PLAZH, 4 Ditë

Dita e Parë, E Martë: Nisja nga Tirana 03.00 dhe udhëtimi me autobus për në Preveza nëpërmjet Igumenicës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Preveza. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Mëkurë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Enjte: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Premte: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

PLAZH, 5 Ditë

Dita e Parë, E Premte: Nisja nga Tirana 03.00 dhe udhëtimi me autobus për në Preveza nëpërmjet Igumenicës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Preveza. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Shtunë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Diel: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Hënë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Pestë, E Martë: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisje më 25, 28 Korrik, 1, 4, 8, 11 Gusht.

Niko 2*Superior - Light All Inclusive
Poseidon Beach 3* - Light All Inclusive
Lichnos Beach 5* - Light All Inclusive

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi nė Hotel.
-All Inclusive pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit, sipas zgjedhjes.

All Inclusive Preveza , 4 Ditė €129, 5 Ditė €179

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Verė - 4 Ditė IV
nga 25/07/2017 nė 28/07/2017
Tarifa »
Niko 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 129.00

Poseidon Beach 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 209.00

Lichnos Beach 5* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 489.00


» Verė - 5 Ditė V
nga 28/07/2017 nė 01/08/2017
Tarifa »
Niko 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 179.00

Poseidon Beach 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 279.00

Lichnos Beach 5* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 659.00


» Verė - 4 Ditė VI
nga 01/08/2017 nė 04/08/2017
Tarifa »
Niko 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 149.00

Poseidon Beach 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 229.00

Lichnos Beach 5* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 509.00


» Verė - 5 Ditė I
nga 04/08/2017 nė 08/08/2017
Tarifa »
Niko 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 189.00

Poseidon Beach 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 289.00

Lichnos Beach 5* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 659.00


» Verė - 4 Ditė II
nga 08/08/2017 nė 11/08/2017
Tarifa »
Niko 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 149.00

Poseidon Beach 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 229.00

Lichnos Beach 5* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 509.00


» Verė - 5 Ditė III
nga 11/08/2017 nė 15/08/2017
Tarifa »
Niko 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 189.00

Poseidon Beach 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 289.00

Lichnos Beach 5* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 659.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė