Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pashkėt All Inclusive nė Korfuz, 4 Ditė €119

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë, E Premtja e Mirë, 6 Prill 2018: Nisja nga Tirana në oren 04.00 dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi dhe All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë, E Shtuna e Pashkëve, 7 Prill 2018: All Inclusive. Vizitë me Guidë në qytetin e Korfuzit.

Dita e Tretë, E Diela e Pashkëve, 8 Prill 2018: All Inclusive.

Dita e Katërt, E Hëna e Pashkëve, 9 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Shqipëri, Udhëtimi nëpërmjet Igumenicës dhe Qafë Botës. Mbrritja në Shqipëri.

KUJDES
-Akomodimi
      - në hotel Telemachos 2* Superior në Korfuz, All Inclusive (Mëngjeset, Drekat dhe Darkat dhe Pijet) për të gjithë ditët e qëndrimit.
      - në Hotel Messonghi 3* Superior, All Inclusive, (Mëngjeset, Drekat dhe Darkat SPECIALE të Pashkëve, Pijet e përfshira, Muzikë Live dhe Vallëzime Tradicionale).

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus dhe traget.
-Akomodimi
- nė hotel Telemachos 2* Superior nė Korfuz, All Inclusive (Mėngjeset, Drekat dhe Darkat dhe Pijet) pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
- nė Hotel Messonghi 3* Superior, All Inclusive, (Mėngjeset, Drekat dhe Darkat SPECIALE tė Pashkėve, Pijet e pėrfshira, Muzikė Live dhe Vallėzime Tradicionale).
-Shėtitjet nė Korfuz me autobus
-Shoqėrues shqiptar pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
- Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Pashkėt All Inclusive nė Korfuz, 4 Ditė €119

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė