Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Manastir - Bitola, 3 Ditė €129

Maqedoni

Maqedoni

Dita e Parë, 31 Dhjetor 2017: Nisja nga Tirana për në Bitola. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi, Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 1 Janar 2018: Mëngjes në Hotel. Të lirë. Drekë, Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 2 Janar 2018: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë. Drekë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Hotel Molika 3* Superior.
2 netë - 129 Euro për person në dhomë dyshe. Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset, Drekat dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit; 
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe 1 Janar (Pije të papërfshira);

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjeset, Drekat dhe Darkat pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
3. Darka speciale e Vitit tė Ri me Muzikė dhe Argėtim mė 31 Dhjetor dhe 1 Janar (Pije tė papėrfshira);
4. Transporti Vajtje Ardhje
Fėmijėt deri 2 vjeē, falas.
Fėmijėt deri 5 vjeē - pa krevat shtesė. Nėse dėshironi Krevat Shtesė regjistrohet si 5 - 11.9 vjeē.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Viti i Ri nė Manastir - Bitola, 3 Ditė €129

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė