Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Mal tė Zi, 2 Ditė €111, 3 Ditė €162

Mali I Zi

Mali I Zi

Nisje më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 1, 2 dhe 3 netë. Darka Speciale e Vitit të Ri

- Hotel Hilton Podgorica Crna Gora 5* Podgoricë,  1 natë €111, 2 netë - €162
1. Akomodim në Dhoma Standart per 1, 2 ose 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset.
4. Darka Speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor, Muzikë dhe Argëtim nga Artistë Malazezë, Pije e Mirëseardhjes,
5. Hyrje Falas në SPA
6. Fëmijët deri në 12 vjeç nuk kanë krevat shtesë. Nëse dëshironi krevat shtesë, regjistrojini si të rritur.

- Hotel Regent Porto Montenegro 5* Tivat,  2 netë - €332
1. Akomodim në Dhoma DeLuxe per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset.
4. Darka Speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor, Muzikë dhe Argëtim, Pije e Mirëseardhjes, Shampanjë në Mesnatë,
5. Hyrje Falas në Regent SPA
6. Fëmijët deri në 6 vjeç nuk kanë krevat shtesë. Nëse dëshironi krevat shtesë, regjistrojini si më të rritur. Edhe për fëmijët 6 - 11.9 vjeç nëse nuk dëshironi krevat shtesë regjistrojini si më të vegjël.

Shtesë për Transport vajtje ardhje me autobus €25
- Nëse qëndroni 2 netë dhe keni marrë transport shtesë, ofrohet dhe vizitë një ditore në stacionin e skive në Kolashinë.

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Udhėtimi ėshtė individual (Transporti i papėrfshirė)

Viti i Ri nė Mal tė Zi, 2 Ditė €111, 3 Ditė €162

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė