Nga Data: Deri datė: Dhomė

Weekend All Inclusive nė Budva, 2 Ditė €39

Mali I Zi

Mali I Zi

Dita e Parë, Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel Iberostar Bellevue. Sistemimi në Hotel. Fjetje dhe All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë, Mëngjesi i lirë. Kthimi për Tiranë, Ndalesa gjatë rruges. Mbrritja.

Nisja më 19, 20, 27 dhe 28 Tetor.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel Iberostar 4 yje per 1 natė qėndrimi;
2. All Inclusive pėr tė gjithė kohėn e qėndrimit;
3. Pishina, Jacuzzi, Gym.

Shtesė pėr Transportin me Autobus €15.

Weekend All Inclusive nė Budva, 2 Ditė €39

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Vjeshtė - 2 Ditė V
nga 19/10/2017 nė 20/10/2017
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 39.00

Dhomė Familjare (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė)
€ 47.00


» Vjeshtė - 2 Ditė IV
nga 20/10/2017 nė 21/10/2017
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 39.00

Dhomė Familjare (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė)
€ 47.00


» Vjeshtė - 2 Ditė II
nga 27/10/2017 nė 28/10/2017
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 39.00

Dhomė Familjare (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė)
€ 47.00


» Vjeshtė - 2 Ditė III
nga 28/10/2017 nė 29/10/2017
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 39.00

Dhomė Familjare (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė)
€ 47.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė