Nga Data: Deri datė: Dhomė

Plazh nė Antalya, Tur nė Cappadocia, 7 Ditė €479

1. Turqi

1. Turqi

Dita e Parë. Takimi në aeroportin e Rinasit për nisjen direkt me charter për në Antalya. Transferimi dhe Sistemimi në hotel në zonën e Antalyas. All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë. Vizitë me Shoqërues në qytetin e Antalyas. Mundësi për blerje në dyqanet e qytetit dhe vizitë në Shelale një nga ujvarat e famshme të Turqisë. All Inclusive në Hotel.

Dita e Tretë. Të lirë për Plazh. All Inclusive në Hotel.

Dita e Katërt. Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Cappadocia. Gjatë rrugës pushime të shkurtra. Fjetje dhe Darkë në hotel.

Dita e Pestë. Mëngjezi në Hotel. Paradite, nisja për të vizituar Muzeumin e Hapur të Goremes, me 5 Kishat Bizantine. Vazhdon vizita në Shkëmbinjte e Uchisar. Drekë e lirë. Pasdite vizitë në Avanos, qytezë në anë të Lumit të Kuq, më i gjati në Turqi, Passabag, Devrent Deresi dhe Urgup. Fjetje dhe Darkë në hotel.

Dita e Gjashtë: Mëngjesi në Hotel. Paradite, vizitë e Qytetit Nëntokësor të Kaymakli. Pasdite të lirë. Fjetje dhe Darkë në hotel.

Dita e Shtatë: Transfertë me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Kayseri në 05.45. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 10.30.

Nisje 18 Shtator

 

Antalya
Hotel Side Serenis 5*
http://www.serenishotel.com/en/

Cappadocia
Hotel Crystal Kaymakli & SPA 5*
http://www.crystalhotels.com.tr/en/hotel/crystal-kaymakli-hotel---spa/26

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe 479 Euro
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Fluturimi Tiranė - Antalya dhe Kayseri - Tiranė.
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodimi ne Hotel 5* All Inclusive nė Antalya, dhe Hotel 5* me Mėngjes dhe Darkė nė Cappadocia.
4. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

Plazh nė Antalya, Tur nė Cappadocia, 7 Ditė €479

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė