Oferta Costa Brava - Spanje

4. SPANJE/ Costa Brava - Zgjedhja Jone

Plazh në Costa Brava, 8 Ditë €699
Për programin dhe për shumë informacion KLIKO

Nisja më 29 Korrik, 5, 12 Gusht.

Në pagesë përfshihen:
- Fjetje 7 Netë në Hotel 2*S dhe 4*, Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel. 
- Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonë - Shkup.
- Lejohet të merret me vete në avion:
* Një Valixhe 55cmX40cmX23cm Falas
* Një çantë 40cmX30cmX20cm Falas
(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
- Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonës në Hotel.
 Hotelet do jenë sipas Zgjedhjes
   
 Don Juan Center 2* - Costa Brava  

Don Juan Center 2* - Costa Brava


   
 Gran Don Juan 4* - Costa Brava  

Gran Don Juan 4* - Costa Brava

   

Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Costa Bravės - Spanjė

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!