Oferta Speciale Halkidiki

3. GREQI/ Halkidiki - Zgjedhja Jone

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel.
Nisjet janë:
- çdo të Martë dhe te Premte  nga 11 Maj deri më 28 Shtator 2018


     
  Aristoteles Beach 4*

Aristoteles Beach 4* - Afitos, Halkidiki (All Inclusive)

Zbritje 35% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar.
Çmimi: Ishte €504 - Bëhet €328 për 7 netë për person për Nisje më 18, 22, 25 Maj.
Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

     
  Kriopigi Beach - Kriopigi Halkidiki

Kriopigi Beach 4* - Kriopigi, Halkidiki (All Inclusive)

Zbritje 35% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar.
Çmimi Ishte €336 - Bëhet €218 për 7 netë për person për Nisje më 11 Maj.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

     
     
     
      

Oferta speciale pėr pushime nė Halkidiki.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!