Oferta Speciale Halkidiki

3. GREQI/ Halkidiki - Zgjedhja Jone

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel.
Nisjet janë:
- çdo të Martë dhe te Premte  nga 12 Maj deri më 30 Shtator 2017


   
Porto Carras Sithonia 5* - Sitho...

Porto Carras Sithonia 5* - Sithonia, Halkidiki (All Inclusive)

Zbritje 30% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar. Çmimi: Ishte €571 - Bëhet €399 për person për 7 netë për Nisje nga 14 Prill deri më 12 Maj.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.
   
Kriopigi Beach - Kriopigi Halkidiki

Kriopigi Beach 4* - Kriopigi, Halkidiki (All Inclusive)

Zbritje 30% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar. Çmimi: Ishte €319 - Bëhet €223 për 7 netë për person për Nisje më 12 Maj.
   
Atrium 3* Superior

Atrium 3* Superior - Pefkohori, Halkidiki (All Inclusive)

Zbritje 25% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar. Çmimi: Ishte €322 - Bëhet €241 për 7 netë për person për Nisje nga 27 Prill deri më 5 Maj.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Calypso Siviri 2* Superior

Calypso Siviri 2* Superior (All Inclusive)

Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar. Çmimi: Ishte €143 - Bëhet €121 për 7 netë për person për Nisje më 12 Maj.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Oferta speciale pėr pushime nė Halkidiki.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!