Oferta Speciale - Korfuz

3. GREQI/ Korfuz - Zgjedhja Jone

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobus vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel (duke përfshirë edhe tragetin).
Nisjet janë:
- çdo të Martë dhe të Premte nga 11 Maj deri më 28 Shtator 2018
 


         
Messonghi Beach 3* Superior

Messonghi Beach 3* Superior - Moraitika, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 15% për Rezervime të hershme deri më 31 Janar.
Çmimi: Ishte €307 - Bëhet €261 për 7 netë për person për Nisje më 11, 15, 18, 22, 25 Maj.
Shtesa €55 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Corfu Belvedere 3*

Corfu Belvedere 3* - Benitses, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar.
Çmimi: Ishte €315 - Bëhet €252 për 7 netë për person për Nisje më 22, 25, 28 Maj, 1, 8 Qershor.
Shtesa €55 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Telemachos Village 2* Superior

Telemachos Village 2* Superior - Dassia, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 25% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar. Çmimi: Ishte €202 - Bëhet €151 për 7 netë për person për Nisje më 11 Maj.
Shtesa €55 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   


   
   

Oferta Speciale pė Pushime nė Plazh nė Ishullin e Korfuzit.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!