Oferta Speciale - Korfuz

3. GREQI/ Korfuz - Zgjedhja Jone

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobus vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel (duke përfshirë edhe tragetin).
Nisjet janë:
- çdo të Martë dhe të Premte nga 12 Maj deri më 30 Shtator 2017
 


         
Gelina Village Resort - Acharavi...

Gelina Village Resort 5*- Acharavi, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar.
Çmimi: Ishte €244 - Bëhet €207 për 7 netë për person për Nisje nga 25 Prill deri më 23 Maj. 
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Alexandros 4*

Alexandros 4* - Perama, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar. Çmimi: Ishte €286 - Bëhet €228 për 7 netë për person për Nisje nga 1 Prill deri më 19 Maj.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   

Corfu Belvedere 3* - Benitses, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar.
Çmimi: Ishte €286 - Bëhet €228 për 7 netë për person për Nisje më 26 Maj.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Telemachos Village - Dassia, Kor...

Telemachos Village 2* Superior - Dassia, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar.
Çmimi: Ishte €168 - Bëhet €134 për 7 netë për person për Nisje nga 1 Prill deri më 12 Maj.Messonghi Beach 3* Superior

Messonghi Beach 3* Superior - Moraitika, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar dhe Qëndrim 11 Prill deri më 3 Qershor.
Zbritje deri 20% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar dhe Qëndrim 4 Qershor deri më 15 Korrik dhe nga 26 Gusht deri më 26 Shtator.
Zbritje deri 10% për Rezervime të Hershme deri më 31 Janar. dhe Qëndrim 16 Korrik deri më 25 Gusht.
Çmimi: Ishte €258 - Bëhet €219 për 7 netë për person për Nisje nga 11 Prill deri më 26 Maj.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
   
   
   
   
   
   
   

Oferta Speciale pė Pushime nė Plazh nė Ishullin e Korfuzit.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!