Oferta Rimini - Itali

2. ITALI/ Rimini - Zgjedhja Jone

Zbritje €20 për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill.
Plazh në Rimini, 8 Ditë: 
- Ishte duke filluar nga nga €549 
- Bëhet duke filluar nga €529.
Për programin dhe për shumë informacion KLIKO

Nisja më 4, 11, 18 dhe 25 Korrik, 1, 8, 15, 22 dhe 29 Gusht.

Në pagesë përfshihen:
- Fjetje 7 Netë në Hotel, Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel.
- Fluturimi Direkt Tiranë - Rimini - Tiranë.
- Një Bagazh Falas për Checkin dhe një çantë e vogël me vete.
- Transfertat vajtje Ardhje nga Aeroporti Riminit në Hotel.
 Hotelet do jenë sipas Zgjedhjes
   
   
   

Zbritje €20 pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Prill Plazh nė Rimini, 8 Ditė: - Ishte duke filluar nga nga €549 - Bėhet duke filluar nga €529. Nisja ēdo tė Mėrkurė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Tiranė - Rimini - Tiranė, Transfertat vajtje Ardhje nga Aeroporti Riminit nė Hotel.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!