€1780 Norwegian Star

Mesdhe - Shėtitje me Kroēiere

 Kotor, Korfuz, Santorini, Mykonos, Dubrovnik me Norwegian Star

 
Picture #1
 
DitaPortiMbërritjeNisje
Dita 1Venezia, Itali--17:30
Dita 2Kotor, Mal i zi14:0020:00
Dita 3Korfuz, Greqi10:0016:00
Dita 4Santorini, Greqi14:0022:00
Dita 5Mykonos, Greqi08:0016:00
Dita 6Në Det--
Dita 7Dubrovnik, Kroaci07:0013:00
Dita 8Venezia, Itali08:00--
 
 Norwegian Star-7 Netë duke filluar nga  1780  Euro Nisje më 5  Gusht nga Venecia
 
 Kabinë Pa Dritare duke filluar nga 1780 Euro
 Kabinë Me Dritare duke filluar nga 1850 Euro
 
 
Në çmim përfshihet

 

  • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicionuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

 

  • Pension i Plotë:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe (Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

 

  • Taksat Portuale

 

  • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

  • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçerës: lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

  • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

 

  • Në çmim nuk përfshihen: Siguracioni, Pijet në bar dhe restorante (përjashtuar rastet e tarifave të veçanta), eskursionet

     

Kotor, Korfuz, Santorini, Mykonos me NCL- Norwegian Star 7 netė duke filluar nga €1780 Nisje mė 5 Gusht 2018 nga Venecia

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!