€1563 Jewel of the Seas

Mesdhe - Shėtitje me Kroēiere

Monte Carlo, Ishulli i Korsikës, Palma De Mallorca me Jewel of the Seas

 

Picture #1

 

 
DitaPortiMbërritjeNisje
Dita 1Rome,Itali--17:00
Dita 2Monte Carlo, Francë08:0018:00
Dita 3Ajaccio, Korsikë07:0016:00
Dita 4Barcelona, Spanjë10:0020:00
Dita 5Palma De Mallorca, Spanjë07:0004:00
Dita 6Sardinia (Cagliari), Itali12:0020:00
Dita 7Në Det--
Dita 8Rome (Civitavecchia), Itali 05:00 

Jewel of the Seas -7 Netë duke filluar nga 1563 Euro Nisje më 5 Gusht nga Roma

 
 Kabinë Pa Dritare duke filluar nga 1563 Euro
 Kabinë Me Dritare duke filluar nga  1590  Euro
 Kabinë Me Ballkon duke filluar nga  1660 Euro
 
 
Në çmim përfshihet

 

  • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicionuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

 

  • Pension i Plote:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe (Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

 

  • Taksat Portuale

 

  • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

  • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçerës: lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

  • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

 

  • Në çmim nuk përfshihen: Siguracioni, Pijet në bar dhe restorante (përjashtuar rastet e tarifave të veçanta), eskursionet

     

*RCC- Jewel of the Seas: Itali , Spanjė dhe Francė- 7 netė duke filluar nga 1563 Euro Nisje mė 5 Gusht 2018 nga Roma