€971 Rhapsody Of The Seas

Mesdhe - Shėtitje me Kroēiere

Itali, Kroaci, Greqi- 7 Netë Udhetimi në Mesdhe me Rhapsody Of The Seas

 
Picture #2
DitaPortiMbërritjeNisje
Dita 1Venezia, Itali--17:00
Dita 2Split, Croaci08:0016:00
Dita 3Në Det--
Dita 4Piraeus-Athine, Greqi06:0018:00
Dita 5Katakolon, Greqi09:0018:00
Dita 6Në Det--
Dita 7Venezia, Itali6:45-

Rhapsody Of The Seas - 6  Netë duke filluar nga  443 Euro Nisje më 9 Qershor nga Venezia

 
Kabinë Pa Dritare duke filluar nga 971 Euro
  
 
  Në çmim përfshihet

 

  • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicionuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

 

  • Pension i Plote:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe (Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

 

  • Taksat Portuale

 

  • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

  • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçerës:  lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

  • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

 

  • Në çmim nuk përfshihen: Siguracioni, Pijet në bar dhe restorante (përjashtuar rastet e tarifave të veçanta), eskursionet

     

Royal Caribbean International- Rhapsody Of The Seas -Itali, Kroaci, Greqi- -6 Netė duke filluar nga 971 Euro Nisje mė 9 Qershor nga Venezia

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!