Oferta Speciale Maltė

MALTE/ Valeta - Zgjedhja Jone

Plazh në Maltë, 8 Ditë €729.
Për programin dhe për shumë informacion KLIKO

Nisja më 30 Korrik, 6 Gusht.

Në pagesë përfshihen:
- Fjetje 7 Netë në Hotel 4*, Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel.
- Fluturimi Direkt Shkup - Maltë - Shkup.
- Lejohet të merret me vete në avion:
* Një Valixhe 55cmX40cmX23cm Falas
* Një çantë 40cmX30cmX20cm Falas
(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
- Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti i Maltës në Hotel.
 Hotelet do jenë sipas Zgjedhjes
   
Bugibba Hotel 3* - Qawra, Malta Bugibba Hotel 3* - Qawra, Malta
   

Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Maltės

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!