Oferta Speciale - Parga - Preveza

3. GREQI/ Parga - Preveza - Zgjedhja Jone

Pushime në Plazhet e Pargës dhe Prevezës.

Udhëtoni me makinë nga Shqiperia për në Plazhet e Pargës dhe Prevezës, rreth 60 - 120 km nga kufiri Shqiptar (Pika Kufitare e Qafë Botës).

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel. 
Nisjet janë: 
- çdo të Martë dhe te Premte  nga 12 Maj deri më 30 Shtator 2017

 


Hotelet në Preveza mund ti kërkoni tek "Hotele" duke zgjedhur datat që dëshironi dhe destinacionin "Parga - Preveza".
Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L

Lichnos Beach Hotel & Suites 5* L - Parga (All Inclusive)

Zbritje 30% për Nisje më 2 Qershor, 25% për Nisje më 6 Qershor dhe 20% për Nisje më 9 dhe 13 Qershor.
Çmimi: Ishte €697 - Bëhet €488 për 7 netë për person për Nisje më 2 Qershor.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   

Poseidon Beach 3* - Kanali, Preveza (All Inclusive)

Zbritje 20% për Nisje më 2 dhe 6 Qershor dhe 10% për Rezervime të Hershme deri më 31 Maj.
Çmimi: Ishte €371 - Bëhet €297 për 7 netë për person për Nisje më 2 dhe 6 Qershor.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
 Acrothea Hotel Ionian Cost-Parga...

Acrothea Ionian 3* - Cost - Parga (Fjetje dhe Mëngjes)

Çmimi:  €249 -  për 7 netë për person për Nisje nga 2 Maj.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Aqua Oliva-Agia Paraskevi, Sivot...

Aqua Oliva 4*-Agia Paraskevi, Sivota (Fjetje dhe Mëngjes)

Zbritje 10% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill.
Çmimi: Ishte €388 - Bëhet €349 për 7 netë për person për Nisje nga 1  Maj
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Byzantio Apartaments Parga (F) Byzantio Apartaments 3*-Parga (Vetem Fjetje)

Çmimi:  €169 -  për 7 netë për person për Nisje nga 2 Maj
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
 Daluz Hotel Preveza (F)

Daluz 4*- Preveza (Fjetje dhe Mëgjes)

Çmimi:  €317 -  për 7 netë për person për Nisje nga 2 Maj
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
 Dioni Boutiques - Preveza, Prev...

Dioni Boutiques 4* - Preveza, (Fjetje dhe Mengjes)

Zbritje 8% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill.
Çmimi: Ishte €317 - Bëhet €291 për 7 netë për person për Nisje nga 2  Maj
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
 Domotel Agios Nikolaos -Sivota (F)

Domotel Agios Nikolaos 4* -Sivota (Fjetje dhe Mëngjes)

Çmimi:  €326-  për 7 netë për person për Nisje nga 12 Maj
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
 Kanali Beach 3* Kanali-Preveza

 Kanali Beach 3* Kanali-Preveza (Pension i Plotë)

Çmimi:  €354-  për 7 netë për person për Nisje nga 1 Maj
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Karavostasi Beach Hotel - Perdik...

Karavostasi Beach 3* - Perdika (Fjetje dhe Mengjes)

Çmimi:  €194-  për 7 netë për person për Nisje nga 1 Maj
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Korali House Vrachos - Loutsa Pa...

Korali House Vrachos 2*- Loutsa Parga (Fjetje dhe Mengjes)

Çmimi:  €156-  për 7 netë për person për Nisje nga 1 Maj
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Parga Beach Resort, Parga

Parga Beach Resort-4* Parga (Fjetje dhe  Mëngjes)

Çmimi:  €342-  për 7 netë për person për Nisje nga 28 Prill.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana. 

   
Perdika Resort Karavostasi - Pa...

Perdika Resort Karavostasi - Parga (Fjetje dhe Mëngjes)

Çmimi:  €219-  për 7 netë për person për Nisje nga 19 Qershor.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana. 

   
   
   
   
   
   

Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Pargės dhe Prevezės.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!