Oferta Speciale - Riviera Olimpike

3. GREQI/ Riviera Olimpike - Zgjedhja Jone

Pushime në Plazhet e Riviera Olimpike.

Udhëtoni me makinë nga Shqipëria për në Plazhet e Rivierës Olimpike, rreth 230 km nga kufiri Shqiptar (Pika Kufitare e Kapshticës).

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobus vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel.
Nisjet janë:
- çdo të Martë dhe te Premte  nga 12 Maj deri më 30 Shtator 2017


Hotelet në katerini mund ti kërkoni tek "Hotele" duke zgjedhur datat që dëshironi dhe destinacionin "Riviera Olimpike".
Olympus Thea Boutique 4*

Olympus Thea Boutique 4* - Platamon, Riviera Olimpike (All Inclusive)

Zbritje 20% për Nisje më 2 dhe 6 Qershor dhe 15% për Rezervime të Hershme deri më 31 Maj.
Çmimi: Ishte €319 - Bëhet €255 për person për 7 netë për Nisje më 2 Qershor.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Sun Beach Platamon 3* Superior

Sun Beach Platamon 3* Superior (All Inclusive)

Zbritje 20% për Nisje më 30 Maj, 2 dhe 6 Qershor dhe 10% për Rezervime të Hershme deri më 31 Maj .
Çmimi: Ishte €340 - Bëhet €272 për 7 netë për person për Nisje nga 30 Maj deri më 6 Qershor.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Platon 2* Superior

Platon 2* Superior (All Inclusive)

Zbritje 20% për Nisje më 2 dhe 6 Qershor dhe 10% për Rezervime të Hershme deri më 31 Maj.
Çmimi: Ishte €260 - Bëhet €208 për 7 netë për person për Nisje më 2 dhe 6 Qershor.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   


Olympian Bay 4* Superior, Katerini

Olympian Bay 4* Superior, Katerini (All Inclusive)

Çmimi:  €338  për 7 netë për person për Nisje nga 22 Prill der më 24 Maj.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.
   
Poseidon Palace - Leptokaria, Ka...

Poseidon Palace 4* - Leptokaria, Katerini (All Inclusive)

Çmimi:  €309  për 7 netë për person për Nisje nga 22 Maj der më 28 Maj.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
San Panteleimon - N.Panteleimon,...

San Panteleimon 3* - N.Panteleimon, Katerini (All Inclusive)

Zbritje 10% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill.
Çmimi: Ishte €486 - Bëhet €437 për 7 netë për person për Nisje nga 1 Qershori der më 24 Qershor.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Royal Palace Resort & SP-Platamo...

Royal Palace Resort & SP 4* -Platamonas (Gjysem Pensioni)

Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill.
Çmimi: Ishte €313 - Bëhet €266 për 7 netë për person për Nisje nga 1 Maj
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
   
   

Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Rivierės Olimpike.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!