€759 Costa Luminosa

Mesdhe - Shėtitje me Kroēiere

Argostoli, Santorini, Mykonos,  Katakolon-Olimpia me Costa Luminosa

 
 
Picture #2
 
DitaPortiMbrritjeNisje
Dita 1Bari, Itali--20:00
Dita 2Argostoli, Greqi13:0019:00 
Dita 3Santorini, Greqi14:00  20:30 
Dita 4Mykonos, Greqi08:00  17:00 
Dita 5Katakolon, Greqi08:00  18:00 
Dita 6Në Det--
Dita 7Venezia, Itali09:00  17:00 
Dita 8Bari, Itali14:00  --

Costa Luminosa -7 Netë duke filluar nga  759 Euro Nisje më 15, 22, 29, Korrik nga  Bari

 Kabinë Pa Dritare duke filluar nga 759 Euro
 Kabinë Me Dritare duke filluar nga 859 Euro
 Kabinë Me Ballkon duke filluar nga 1038 Euro
 
Në çmim përfshihet

 

  • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicionuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

 

  • Pension i Plotë:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe (Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

 

  • Taksat Portuale

 

  • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

  • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçerës: lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

  • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

 

  • Në çmim nuk përfshihen: Siguracioni, Pijet në bar dhe restorante (përjashtuar rastet e tarifave të veçanta), eskursionet

     

 
 

Ishujt Grekė me Costa Luminosa 7 netė duke filluar nga 759Euro Nisja mė 15, 22, 29, Korrik nga Bari

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!