MSC Musica

Mesdhe - Shėtitje me Kroēiere

DitaPortiNisjeMbrritje
Dita 1Brindisi, Itali--17:00
Dita 2 Katakolon, Greqi 12:0019:30
Dita 3Santorini, Greqi08:0017:00
Dita 4Piraeus-Athine, Greqi07:3016:30
Dita 5Corfù, Greqi12:3018:30
Dita 6Kotor, Mal i Zi07:0013:00
Dita 7Venice, Itali09:0017:00
Dita 8Brindisi, Itali 09:00 
 Itali, Greqi dhe Mal i Zi - 7 Netë udhëtimi në Mesdhe - MSC Musica

MSC Musica - 7 Netë 839 Euro, Nisje më rik-Gusht-Shtator  2018 nga Brindisi

Kabinë pa dritare duke filluar nga 839 Euro

Kabinë me dritare duke filluar nga 1169 Euro
Kabinë me ballkon duke filluar nga 1279 Euro

 


  • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicjonuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

 

  • Pension i Plote:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe (Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

 

  • Taksat Portuale

 

  • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

  • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçerës lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

  • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

 

Në çmim nuk përfshihen: Siguracioni, Pijet në bar dhe restorante (përjashtuar rastet e tarifave të veçanta), eskursionet edhe bashkishet 10 Euro në ditë për person të rritur edhe 5 Euro në ditë për femijët deri në 12 vjec

 Cmimet janë momentale edhe ndryshojnë në varësi të sezonit. 

 
 

Itali, Greqi dhe Mal i Zi - MSC Musica - 7 Netė 839 Euro, Nisje: Korrik-Gusht-Shtator 2018 nga Brindisi

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!