MSC Poesia

Mesdhe - Shėtitje me Kroēiere

Lundrim në Mesdhe: Itali, Greqi  dhe Kroaci - MSC Poesia

 

 

Picture #2

 

DitaPortiMbrritjeNisje
Dita 1Bari, Itali-- 17:00
Dita 2Krete, Greqi11:00   17:00
Dita 3Mykonos, Greqi08:00  19:00
Dita 4Pire-Athine, Greqi07:30   16:30
Dita 5Sarande, Shqiperi12:00   20:00
Dita 6Dubvronik,Kroaci09:00  15:00
Dita 7Dubrovnik, Kroaci09:00  16:30
Dita 8Venecia, Itali10:00--
MSC Poesia - 7 Netë 779 Euro, Nisje më 10 Qershor nga Bari
Kabinë Pa Dritare   duke filluar  nga  779 Euro
Kabinë Me Dritare    duke filluar nga 1059 Euro 
Kabine Me Ballkon   duke filluar nga  1169 Euro
 
  Në çmim përfshihet

 

  • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicjonuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

 

  • Pension i Plote:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe (Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

     

  • Taksat Portuale

 

  • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

  • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçierës lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

  • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

     

Në çmim nuk përfshihen: Siguracioni, Pijet në bar dhe restorante (përjashtuar rastet e tarifave të veçanta), eskursionet

 

Lundrim nė Mesdhe: Itali, Greqi, Shqipėri dhe Kroaci - MSC Poesia - 7 Netė 779 Euro, Nisje mė 10 Qershor nga Bari