Costa neoRiviera

Mesdhe - Shėtitje me Kroēiere

Ishujt Grekë: Santorini, Mykonos, - Costa Neoriviera

 
 

Dita

Porti

Mbërritje

Nisje

Dita 1

Bari, Itali

--

06:00 PM

Dita 2

Toulon- La Seyne Sur Mer, Francë

08:00 AM

07:00 PM

Dita 3

Propriano, Francë

09:00 AM

11:00 PM

Dita 4

Olbia, Itali

07:00 AM

05:00 PM

Dita 5

Trapani, Itali

09:00 AM

07:00 PM

Dita 6

Malta La Valletta, Maltë

09:00 AM

09:00 PM

Dita 7

Në Det

--

--

Dita 8

Salerno, Itali

07:00 AM

11:59 PM

Costa Neoriviera - 7 Netë duke filluar nga 909 Euro, Nisje Korrik-Gusht-Shtator 2018 nga Bari 
 
Kabinë Pa Dritare duke filluar nga 909 Euro
Kabinë Me Dritare duke filluar nga 999 Euro
Kabinë Me Ballkon duke filluar nga 1349 Euro
 
 

Në çmim përfshihet

 

  • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicjonuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

 

  • Pension i Plote:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe (Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

 

  • Taksat Portuale

 

  • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

  • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçerës lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

  • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

 

Në çmim nuk përfshihen: Siguracioni, Pijet në bar dhe restorante (përjashtuar rastet e tarifave të veçanta), eskursionet edhe bashkishet 10Euro në ditë për person të rritur edhe 5 euro në ditë për femijët deri në 12 vjec

 Cmimet janë momentale edhe ndryshojnë në varësi të sezonit. 

Itali, Greqi - Costa Neoriviera - 7 Netė duke filluar nga 909 Euro, Nisje Korrik-Gusht-Shtator nga Bari

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!