€499 MSC Opera

- Shėtitje me Kroēiere

Lundrim në Karaibe: Kubë, Honduras, Meksikë - MSC Opera

Picture #3

 

DitaPortiMbrritjeNisje
Dita 1Havana, Cubë--23:59
Dita 2Havana, Cubë00:0123:55
Dita 3Në det-
Dita 4Belizë City, Belizë08:00 17:00
Dita 5Isla de Roatan, Honduras08:0017:00
Dita 6Costa Maya, Meksikë08:0018:00
Dita 7Cozumel, Meksikë 07:00 

                                          

MSC Opera - 6 Netë duke filluar nga 499  Euro, Nisje nga Havana

Kabinë pa Dritare duke filluar nga   499  Euro
Kabinë me Dritare duke filluar nga  625  Euro 
Kabinë me Ballkon duke filluar nga 780 Euro    
 
   
 Në çmim përfshihet

 

  • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicjonuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

 

  • Pension i Plote:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe (Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

 

  • Taksat Portuale

 

  • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

  • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçerës lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

  • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

     


***Cmimi është për person në bazë dopio, cmimet janë indikative mund të ndryshojnë në varësi të disponibilitet të kabinave.
Nuk përfshihen shërbimet esktra si pagesat e shërbimit (tips mesatarisht 10 euro në ditë per person të rritur edhe 5 euro për fëmijët), siguracioni edhe transporti.
 

 

                                 

                

 

Kubė, Honduras, Meksikė - MSC Opera - 6 Netė 499 Euro, Nisje nga Havana

Pikė Informacioni