€450 MSC Divina

- Shėtitje me Kroēiere

 

Dubai, Katar e Emiratet Arabe- MSC Divina - 7 Netë 450 Euro Nisje Dubai e Abu Dhabi 

Picture #1
 
Dita   Porti                 Mbrritje     Nisje        
Dita 1Abu Dhabi--23:00
Dita 2Sir Bani Yas Is09:0017:00
Dita 3Në det------
Dita 4Bahrain 08:0018:00
Dita 5Doha 08:0018:00
Dita 6Dubai09:0023:59
Dita 7Dubai00:0123:00
Dita 8Abu Dhabi05:00--

  MSC Divina - 7 Netë 450 Euro                                                                                                                                                      

Kabinë Pa Dritare  duke filluar nga   450 Euro  
Kabinë Me Dritare  duke filluar nga   579 Euro      
Kabinë Me Ballkon  duke filluar nga  729 Euro         
 
Fëmijët deri  12  vjeç        Vetëm Taksat Portuale 

 Në çmim përfshihet

Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicjonuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

Pension i Plote:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe “Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash”

Taksat Portuale

Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçierës: lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë               

***Cmimi është për person në bazë dopio, cmimet janë indikative mund të ndryshojnë në varësi të disponibilitet të kabinave.
Nuk përfshihen shërbimet esktra si pagesat e shërbimit (tips mesatarisht 10 euro në ditë per person të rritur edhe 5 euro për fëmijët), siguracioni edhe transporti.

 

 

Dubai ,Emiratet Arabe e Katar- MSC Divina - 7 Netė duke filluar nga 450 Euro Nisje nga Dubai e Abu Dhabi

Pikė Informacioni