Oferta Costa Brava - Spanje

4. SPANJE/ Costa Brava - Zgjedhja Jone

Zbritje €20 për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill.
Plazh në Costa Brava, 8 Ditë: 
- Ishte duke filluar nga nga €579 
- Bëhet duke filluar nga €559.
Për programin dhe për shumë informacion KLIKO

Nisja më 2, 9, 16, 23 dhe 30 Korrik, 6, 13, 20,  dhe 27 Gusht, dhe 3 Shtator.

Në pagesë përfshihen:
- Fjetje 7 Netë në Hotel 2*S dhe 4*, Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel. 
- Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonë - Shkup.
- Një Bagazh Falas për Checkin dhe një çantë e vogël me vete.
- Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonës në Hotel.
 Hotelet do jenë sipas Zgjedhjes
   
 Don Juan Center 2* - Costa Brava  

Don Juan Center 2* - Costa Brava


   
 Gran Don Juan 4* - Costa Brava  

Gran Don Juan 4* - Costa Brava

   

Zbritje €20 pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Prill Plazh nė Costa Brava, 8 Ditė: - Ishte duke filluar nga nga €579 - Bėhet duke filluar nga €559, Nisja ēdo tė Hėnė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonės nė Hotel.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!