Oferta Speciale - Parga - Preveza

3. GREQI/ Parga - Preveza - Zgjedhja Jone

Pushime në Plazhet e Pargës dhe Prevezës.

Udhëtoni me makinë nga Shqiperia për në Plazhet e Pargës dhe Prevezës, rreth 60 - 120 km nga kufiri Shqiptar (Pika Kufitare e Qafë Botës).

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel. 
Nisjet janë: 
- çdo të Martë dhe te Premte  nga 12 Maj deri më 30 Shtator 2017

 


Hotelet në Preveza mund ti kërkoni tek "Hotele" duke zgjedhur datat që dëshironi dhe destinacionin "Parga - Preveza".
Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L

Lichnos Beach Hotel & Suites 5* L - Parga (All Inclusive)

Zbritje 20% për Nisje më 16 - 23 Qershor. 
Çmimi: Ishte €877 - Bëhet €701 për 7 netë për person për Nisje më 16 Qershor.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   

Poseidon Beach 3*Superior - Kanali, Preveza (Light All Inclusive)

Zbritje 10% për Nisje më 16 - 27 Qershor dhe 5% për Rezervime të Hershme deri më 16 Qershor.
Çmimi: Ishte €371 - Bëhet €334 për 7 netë për person për Nisje më 16 Qershor.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

  
Niko 2* superior

Niko 2*Superior - Kanali, Preveza *(Light All Inclusive)

Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 16 Qershor dhe Nisje gjatë gjithë Sezonit. 
Çmimi: Ishte €252 - Bëhet €214 për 7 netë për person për Nisje më 16, 20 dhe 23 Qershor.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana. 

Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Pargės dhe Prevezės.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!