Oferta Speciale - Riviera Olimpike

3. GREQI/ Riviera Olimpike - Zgjedhja Jone

Pushime në Plazhet e Riviera Olimpike.

Udhëtoni me makinë nga Shqipëria për në Plazhet e Rivierës Olimpike, rreth 230 km nga kufiri Shqiptar (Pika Kufitare e Kapshticës).

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobus vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel.
Nisjet janë:
- çdo të Martë dhe te Premte  nga 12 Maj deri më 30 Shtator 2017


Hotelet në katerini mund ti kërkoni tek "Hotele" duke zgjedhur datat që dëshironi dhe destinacionin "Riviera Olimpike".
Olympus Thea Boutique 4*

Olympus Thea Boutique 4* - Platamon, Riviera Olimpike (All Inclusive)

Çmimi €393 për person për 7 netë për Nisje më 7 Korrik.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Sun Beach Platamon 3* Superior

Sun Beach Platamon 3* Superior (All Inclusive)

Çmimi €479 për 7 netë për person për Nisje më 7 Korrik.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Platon 2* Superior

Platon 2* Superior (All Inclusive)

Çmimi €316 për 7 netë për person për Nisje më 7 Korrik.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   


  
  

Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Rivierės Olimpike.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!