€799 Costa Diadema

Mesdhe - Shėtitje me Kroēiere

Costa Diadema - Portofino, Palma di Maiorca, Barcelonë Cagliari

 

  Picture #1

DitaPortiMbërritjeNisje
Dita 1Savona--18:00
Dita 2Marseille08:3017:00
Dita 3Barcelona09:00 19:00
Dita 4Palma De Mallorca09:00 00:00
Dita 5Palma De Mallorca--01:00
Dita 6Cagliari08:00 17:00
Dita 7Civitavecchia08:00 19:00
Dita 8Savona07:00 --


 

Costa Diadema - 7 Netë 799 Euro Nisje më 9 Qershor 2018 nga Savona

Kabinë Pa dritare duke filluar nga 799 Euro
Kabinë Më dritare duke filluar nga 964 Euro
Kabinë Me Ballkon duke filluar nga 1061 Euro
 
Fëmijët deri 12 vjeç                                                   Vetëm Taksa Portuale 

 

Në çmim përfshihet

 

  • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicjonuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

 

  • Pension i Plote:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe (Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

 

  • Taksat Portuale

 

  • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

  • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçerës lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

  • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

 

Në çmim nuk përfshihen: Siguracioni, Pijet në bar dhe restorante (përjashtuar rastet e tarifave të veçanta), eskursionet

 

 

Costa Diadema - Itali, Francė dhe Spanjė - 7 Netė 799 Euro, Nisje mė 9 Qershor 2018 nga Savona