Dubai: Dubai, 5 Ditė €439, - Fluturim Direkt Vajtje - Ardhje Shkup Dubai, Fjetje nė Hotel, Shėtitje Panoramike nė Dubai, Transfertė vajte ardhje Aeroport Hotel.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 499.00

Dubai: Nisja mė 22 Nėntor - Vizitohet: Dubai dhe Abu Dhabi. Fjetje 7 netė nė Dubai. Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Dubai - Shkup, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet. Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit,

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 729.00

Strasburg: Nisja mė 24 Nėntor - Vizitohet: Mulhouse, Colmar, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Zyrih, Lucerne, Berne, Lozane, Bazel. Fjetje: 1 natė nė Shtutgart, 2 netė nė Strasburg, 2 netė nė Zyrih dhe 1 natė nė Bazel. Fluturimi direkt Prishtinė - Bazel - Prishtinė. Transferta me Autobus pėr nė Prishtinė, Transferta dhe Shėtitjet me Autobus, Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 549.00

Budva: 2 Ditė/ 1 Natė, Nisje mė 3, 10, 17, 24, 28, 29 Nėntor, 1 Dhjetor dhe 3 Ditė/ 2 Netė, Nisje mė 27, 29 Nėntor. Vizitohet: Budva, Kotorr. Fjetje 1 Natė ose 2 Netė nė Hotel nė Budva. Vajtje-Ardhje me Autobus, Mėngjese, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 29.00

Lefkada: Nisje 30 Dhjetor. Qėndrimi 3 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri - Hotel Ionian Blue 5* 3 netė - €159. Shtesė pėr Transportin me Autobus €49

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 159.00

Riviera Olimpike: Nisja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 dhe 3 netė. - Hotel Royal Palace & SPA 4* - 2 netė - €129 dhe 3 netė - €189. - Hotel Poseidon Palace 4* - 3 netė - €169. - Hotel Litohoro Olympus 4* - 2 netė - €139 dhe 3 netė - €209. - Hotel Danai 4* - 2 netė - €159 dhe 3 netė - €219. - Hotel Cavo Olympo Luxury 5* - 2 netė - €149 dhe 3 netė - €219. - Hotel Mediterranean Village 5* 3 netė - €239.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 129.00

Riviera Olimpike: Nisje mė 10, 17, 24, 27, 28, 29, 30 Nėntor, 1 Dhjetor. - Vizitohen: Kostur, Selanik, Katerini, Meteora dhe Janinė. Fjetje 1 natė dhe Mėngjes nė Hotel Platon Beach nė Riviera Olimpike. Udhėtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 59.00

Mesdhe: Nisja mė 2 Maj - Vizitohet: Milano, Venecie, Gjenova, Marsejė, Barcelonė. Fjetje 2 netė nė Hotel dhe 3 netė nė Kroēiere. Mėngjeset nė Hotele dhe Kroēiere, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere. Udhėtimi vajtje-ardhje dhe Transfertat me autobus, Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė - Kabinė Dyshe
€ 429.00