Platon 2* Superior

3. GREQI / RIVIERA OLIMPIKE

Riviera Olimpike: All Inclusive - Zbritje 20% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Prill. Ēmimi: Ishte €336 - Bėhet €269 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 0.00
Poseidon Beach 3*

3. GREQI / PARGA - PREVEZA

Parga - Preveza: All Inclusive Light - Zbritje 10% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Prill. Ēmimi: Ishte €393 - Bėhet €354 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 786.24

Athine: Nisje ēdo tė Hėnė, nga 30 Prill deri mė 15 Tetor, nga Pireus, Athinė. Ndalesa nė Mykonos, Milos, Santorini, Kretė dhe Samos ose Kushadasi. Ultra All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 320.00

Rimini: Nisja ēdo tė Mėrkurė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Tiranė - Rimini - Tiranė, Transfertat vajtje Ardhje nga nga Aeroporti Riminit nė Hotel.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 549.00

Sydney: Nisja mė 4 Maj - Vizitohen: Sydney, Canberra, Melbourne. Fjetje 4 netė nė Sydney, 1 Natė nė Canberra dhe 5 netė nė Melbourne. Mėngjeset nė Hotele, Shėtitje dhe Transferta me Autobus, Guidė Shqiptare gjatė gjithė Udhėtimit. Fluturimi Shkup -Sydney dhe Melbourne - Shkup, nėpėrmjet Qatar. Transfertė vajtje ardhje me autobus Tiranė - Shkup.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 2499.00