Moske: Nisja mė 17 Shtator - Vizitohet: Moskė dhe Shėn Petersburg nė Rusi, Kiev dhe Odesa nė Ukrainė, Vilnius, Riga, Talin nė Republikat Balltike, Varshavė dhe Krakov nė Poloni, Shibenik dhe Zagreb nė Kroaci, Vjenė nė Austri, Bukuresht nė Rumani, Sofje nė Bullgari dhe Shkup nė Maqedoni. Fjetje: 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Krakov, 1 natė nė Augustuv, 1 natė nė Riga, 2 Netė nė Shėn Petersburg, 2 Netė n...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 639.00

Madrid: Nisja mė 24 Gusht. Vizitohen: Barcelonė, Zaragosa, Madrid, Porto, Lisbonė, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada, Valencia, Montserrat, Nisė, Monte Carlo, Cannes, Marsejė, Milano. Fjetje 3 netė nė Barcelonė, 1 natė Madrid, 1 natė Porto, 1 natė Lisbonė, 1 natė Malaga, 1 natė Valencia, 1 natė nė Rijeka, 1 natė nė Nisė, 1 natė nė Marsejė dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Rijeka - N...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Antalya: Nisje 20 Shtator - Vizitohen: Cappadocia dhe Antalya. Fjetje 3 netė nė Antalya dhe 3 netė nė Cappadocia. Hotel 5* All Inclusive nė Antalya, dhe Hotel 5* me Mėngjes dhe Darkė nė Cappadocia. Fluturimi Tiranė - Antalya dhe Kayseri - Tiranė. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus, Shoqėrues shqiptar pėr tė gjithė udhėtimin.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 479.00

Parga - Preveza: Nisja mė 30 Gusht, 6 Shtator - Vizitohet: Parga, Preveza, Lefkada dhe Janina. Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus, Fjetjen 2 netė nė zonėn e Kanali, Prevezė, Fjetje dhe Mėngjes , Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 59.00

Strasburg: - Nisja mė 4 Gusht, 15 Shtator - Vizitohen: Zagreb, Ljubljanė, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck. Fjetje nė Zagreb 1 natė, Mynih 1 natė, Shtutgart 1 natė, Strasburg 1 natė, Bazel - Zyrih 1 natė dhe Trieste - natKozina 1 natė. Udhėtimi me Autobus, Mėngjeset nė Hotel, Shėtitjet dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 299.00

Dubai: Nisja mė 26 Shtator - Ēmimi pėrfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Dubai - Shkup, Fjetje nė Hotel me mėngjese, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Ulqin: Nisje mė 13, 20, 27, 29 Shtator, 4, 11 Tetor - Vizitohen: Ulqin, Budva, Kotorr. Fjetje 2 Netė nė Hotel 3* ose 4* nė Ulqin, Mėngjese, Drekė dhe Darkė, Pije pa limit tė pėrfshira gjatė gjithė ditės. Shtesa pėr Vajtje-Ardhje me Autobus dhe Shėtitjet €14.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 69.00

Athine: Nisje 1, 8, 15 Korrik, 19, 26 Gusht, nga Pireus, Athinė. Ndalesa nė Mykonos, Milos, Santorini, Kretė dhe Kushadasi. Ultra All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 699.00