Madrid: Nisja mė 25 Maj - Vizitohet: Barcelonė, Zaragosa, Madrid, Lisbonė, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada dhe Valencia. Fjetje 2 Netė Barcelonė, 1 natė Madrid, 2 netė Lisbonė, 1 natė Malaga dhe 1 natė Valencia. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Shkupit, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet. Sh...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 649.00

Amsterdam: - Nisja mė 4 dhe 18 Maj - Vizitohen: Amsterdam, Hagė dhe Rotterdam nė Hollandė. Fjetje 3 netė nė Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranė - Amsterdam. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus, Shoqėrues Shqiptar gjatč udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00
Aristoteles Beach 4*

3. GREQI / HALKIDIKI

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje 25% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Mars. Ēmimi: Ishte €504 - Bėhet €378 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 0.00
Kriopigi Beach 4*

3. GREQI / HALKIDIKI

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje 25% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Mars. Ēmimi Ishte €336 - Bėhet €252 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11 Maj. Shtesa 45€ pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 0.00

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje 35% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 28 Shkurt . Ēmimi: Ishte €635 - Bėhet €413 pėr 7 netė pėr person pėr nisje mė 28 Prill.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 0.00
Corfu Belvedere 3*

3. GREQI / KORFUZ

Korfuz: All Inclusive - Zbritje 15% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Mars. Ēmimi: Ishte €315 - Bėhet €268 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 22, 25, 28 Maj, 1, 8 Qershor. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 0.00

Korfuz: All Inclusive - Zbritje 20% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Mars. Ēmimi: Ishte €202 - Bėhet €162 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11 Maj. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 403.20

Moske: Nisja mė 1 Qershor - Vizitohet: Moskė dhe Shėn Petersburg nė Rusi, Kiev dhe Odesa nė Ukrainė, Vilnius, Riga, Talin nė Republikat Balltike, Varshavė dhe Krakov nė Poloni, Dubrovnik dhe Zagreb nė Kroaci, Vjenė nė Austri, Bukuresht nė Rumani, Sofje nė Bullgari dhe Shkup nė Maqedoni. Fjetje: 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Krakov, 1 natė nė Vilnius, 1 natė nė Talin, 2 Netė nė Shėn Petersburg, 2 Netė nė...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00