Madrid: Nisja mė 19 Prill. Vizitohen: Barcelonė, Zaragosa, Madrid, Porto, Lisbonė, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada, Valencia, Montserrat, Nisė, Monte Carlo, Cannes, Marsejė, Milano. Fjetje 3 netė nė Barcelonė, 1 natė Madrid, 1 natė Porto, 1 natė Lisbonė, 1 natė Malaga, 1 natė Valencia, 1 natė nė Rijeka, 1 natė nė Nisė, 1 natė nė Marsejė dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Rijeka - N...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 629.00

Struge: - Nisje mė 8, 15 Mars. Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi: - Hotel Ambient 3*S 35 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ), - Hotel Solferino 3* 35 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ te Hotel Ambienti), - Hotel Beograd 3*S 45 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė, Pije jo alkoolike pa limit, me DJ), - Hotel Drim 4* 64 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė, Pije pa limit, me Muzikė live), - Ho...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 35.00

Strasburg: - Nisja mė 8 Mars - Vizitohen: Zagreb, Ljubljanė, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck. Fjetje nė Zagreb 1 natė, Mynih 1 natė, Shtutgart 1 natė, Strasburg 1 natė, Bazel - Zyrih 1 natė dhe Trieste - natKozina 1 natė. Udhėtimi me Autobus, Mėngjeset nė Hotel, Shėtitjet dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 329.00

Dubai: Nisja mė 7, 14, 21 Mars - Ēmimi pėrfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Dubai - Shkup, Fjetje nė Hotel me mėngjese, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Costa Brava: Nisja mė 29 Korrik, 5, 12 Gusht. - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonės nė Hotel.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 699.00

Manastir - Bitola: Nisje mė 8, 9, 14, 16 Mars. Qėndrimi 1 natė. Mėngjes, Drekė dhe Darkė me Muzikė. - Hotel Molika 3*S, - €49. Transporti Vajtje Ardhje i pėrfshirė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 49.00

Ulqin: - 2 Ditė €22, Nisje mė 8, 9, 14, 15, 16, 22, 23 Mars, - 3 Ditė €44, Nisje mė 8, 15, 22 Mars - Vizitohen: Ulqin, Budva, Kotorr. Fjetje 1 Natė ose 2 Netė nė Hotel 3* ose 4* nė Ulqin, Mėngjese, Drekė dhe Darkė, Pije pa limit tė pėrfshira gjatė gjithė ditės, Mbrėmje Vallzimi me DJ. Shtesa pėr Vajtje-Ardhje me Autobus dhe Shėtitjet €14.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 22.00

Janine: Nisje mė 8, 9, 14, 16 Mars. - Vizitohen: Janinė, Meteora dhe Kastoria. Fjetje 1 natė dhe Mėngjes nė Hotel 3* nė Kalabaka. Udhėtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 49.00