Athine: - Nisje mė 5 Maj - Ēmimi pėrfshin: Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 4 netė qėndrimi nė Ultra All Inclusive, Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė - Kabinė Dyshe
€ 499.00

Napoli: Nisja mė 29 Prill, 10, 24 Maj - Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netė nė Traget, 1 natė nė Napoli dhe 1 natė nė Sorrento. Lundrimi me Traget Durės - Bari dhe Sorrento - Kapri.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 259.00

Korfuz: - Nisja mė ēdo tė Premte nė Prill dhe Maj. - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, Fjetjen 2 netė nė All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 79.00

Vjene: - Nisja mė 27 Prill, 15 Maj. - Vizitė: Split, Zagreb, Graz, Vjenė, Budapest, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 1 natė nė Split, 1 natė nė Vjenė, 1 natė nė Budapest, 1 natė nė Beograd. Vajtje-Ardhje dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen nė Hotel me mėngjese, Shqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 199.00

Budva: Nisja mė 30, 31 Mars, 5, 6, 12, 13, 19, 20, 21 Prill. - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus, Fjetjen nė Hotel Iberostar Bellevue 4 yje, All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 39.00

Moske: Nisja mė 14 Maj dhe 18 Qershor - Vizitohet: Moskė dhe Shėn Petersburg nė Rusi, Kiev dhe Odesa nė Ukrainė, Vilnius, Riga, Talin nė Republikat Balltike, Varshavė dhe Krakov nė Poloni, Shibenik dhe Zagreb nė Kroaci, Vjenė nė Austri, Bukuresht nė Rumani, Sofje nė Bullgari dhe Shkup nė Maqedoni. Fjetje: 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Krakov, 1 natė nė Augustuv, 1 natė nė Riga, 2 Netė nė Shėn Petersbu...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Stockholm: - Nisja mė 6 Maj, - Vizita nė: Copenhagen, Malmo, Oslo, Stockholm. Fjetje 1 natė nė Helsingor, 1 natė pranė Copenhagen, 1 natė nė Oslo dhe 2 netė nė Stokholm. Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Shkup, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Malmö dhe Stockholm - Shkup. Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Madrid: Nisja mė 31 Maj. Vizitohen: Barcelonė, Zaragosa, Madrid, Porto, Lisbonė, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada, Valencia, Montserrat, Nisė, Monte Carlo, Cannes, Marsejė, Milano. Fjetje 3 netė nė Barcelonė, 1 natė Madrid, 1 natė Porto, 1 natė Lisbonė, 1 natė Malaga, 1 natė Valencia, 1 natė nė Rijeka, 1 natė nė Nisė, 1 natė nė Marsejė dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Rijeka - Nis...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 629.00