Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L

3. GREQI / PARGA - PREVEZA

Parga - Preveza: All Inclusive Light - Zbritje 15% pėr Nisje mė 1, 5, 8, 12 Qershor, 10% pėr Nisje mė 15, 19, 22, 26 Qershor dhe 5% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Maj. Ēmimi: Ishte €563 - Bėhet €535 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 1814.40
Platon 2* Superior

3. GREQI / RIVIERA OLIMPIKE

Riviera Olimpike: All Inclusive - Zbritje 30% pėr Nisje deri mė 25 Maj, 20% pėr Nisje mė 29 Maj, 1, 5 Qershor dhe 15% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Maj. Ēmimi: Ishte €336 - Bėhet €235 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 756.00

Costa Brava: Nisja ēdo tė Hėnė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonės nė Hotel.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 579.00

Riviera Olimpike: - Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Vajtje - Ardhje me autobus.

Ēmimet pėr person, akomodimi all inclusive
€ 109.00

Parga - Preveza: - Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Vajtje - Ardhje me autobus.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 109.00

Valeta: Nisja ēdo tė Mėrkurė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Shkup - Maltė - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Maltės nė Hotel.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00
Poseidon Beach 3*

3. GREQI / PARGA - PREVEZA

Parga - Preveza: All Inclusive Light - Zbritje 20% pėr Nisje 1, 5 Qershor, 15% pėr Nisje mė 8, 12 Qershor dhe 10% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Maj. Ēmimi: Ishte €393 - Bėhet €314 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 1 dhe 5 Qershor. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 786.24

Surprize: - Nisje mė 22 dhe 26 Qershor. - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Vajtje - Ardhje me autobus. Destinacioni mund tė jetė: Korfuz, Halkidiki, Parga - Preveza, ose Riviera Olimpike.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 99.00