Athine: - Nisje mė 8 Prill - Ēmimi pėrfshin: Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 4 netė qėndrimi nė Ultra All Inclusive, Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė - Kabinė Dyshe
€ 359.00

Napoli: Nisja mė 13 Prill - Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netė nė Traget, 1 natė nė Napoli dhe 1 natė nė Sorrento. Lundrimi me Traget Durės - Bari dhe Sorrento - Kapri.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 259.00

Korfuz: - Nisja mė 16, 23, 31 Mars - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, Fjetjen 2 netė nė Telemachos Village 2*, All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 79.00

Vjene: - Nisja mė 27 Prill - Vizitė: Split, Zagreb, Graz, Vjenė, Budapest, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 1 natė nė Split, 1 natė nė Vjenė, 1 natė nė Budapest, 1 natė nė Beograd. Vajtje-Ardhje dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen nė Hotel me mėngjese, Shqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 199.00

Budva: Nisja mė 30, 31 Mars, 1, 6, 7, 8, 13, 14, 20, 21, 27, 28 Prill. - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus, Fjetjen nė Hotel Iberostar Bellevue 4 yje, All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 39.00

Stockholm: - Nisja mė 26 Prill, - Vizita nė: Copenhagen, Malmo, Oslo, Stockholm. Fjetje 1 natė nė Malmö, 1 natė nė Oslo dhe 2 netė nė Stokholm. Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Shkup, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Malmö dhe Stockholm - Shkup. Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 569.00

Strasburg: Nisja mė 27 Maj - Vizitohen: Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse. Fjetje nė Shtutgart 1 natė, Strasburg 2 netė. Fluturimi me avion Prishtinė - Bazel - Prishtinė. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Prishtinės, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00

PEKIN: Nisja mė 2 Prill - Vizitohen: Pekin, Shanghai, Hangzhou. Fjetje 4 netė nė Pekin dhe 1 Natė nė Shanghai dhe 1 natė nė Hangzhou. Mėngjeset nė Hotele, Shėtitje dhe Transferta me Autobus, Guidė Shqiptare gjatė gjithė Udhėtimit. Fluturimi Tiranė - Pekin dhe Shanghai - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 1399.00