Vjene: - Nisja mė 20 Qershor - Vizitė: Split, Zagreb, Graz, Vjenė, Budapest, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 1 natė nė Split, 1 natė nė Vjenė, 1 natė nė Budapest, 1 natė nė Beograd. Vajtje-Ardhje dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen nė Hotel me mėngjese, Shqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 199.00

Korfuz: All Inclusive - Zbritje 20% pėr Nisje 11 Maj - 8 Qershor dhe 10% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Maj. Ēmimi: Ishte €202 - Bėhet €162 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11 Maj. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 571.20

Moske: Nisja mė 1 Qershor dhe 13 Korrik - Vizitohet: Moskė dhe Shėn Petersburg nė Rusi, Kiev dhe Odesa nė Ukrainė, Vilnius, Riga, Talin nė Republikat Balltike, Varshavė dhe Krakov nė Poloni, Dubrovnik dhe Zagreb nė Kroaci, Vjenė nė Austri, Bukuresht nė Rumani, Sofje nė Bullgari dhe Shkup nė Maqedoni. Fjetje: 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Krakov, 1 natė nė Vilnius, 1 natė nė Talin, 2 Netė nė Shėn Petersb...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Stockholm: - Nisja mė 4 Tetor, - Vizita nė: Copenhagen, Malmo, Oslo, Stockholm. Fjetje 1 natė nė Malmö, 1 natė nė Oslo dhe 2 netė nė Stokholm. Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Shkup, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Malmö dhe Stockholm - Shkup. Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 569.00

Athine: Programi 3 netė/4 ditė, Nisje ēdo tė Premte dhe Programi 4 netė/5 ditė, Nisje ēdo tė Hėnė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe
€ 171.00

Parga - Preveza: Nisja mė 8 Qershor - Vizitohet: Parga, Preveza, Lefkada dhe Janina. Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus, Fjetjen 2 netė nė Hotel Niko 2* Superior, Fjetje dhe Mėngjes , Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 69.00
Olympus Thea Boutique 4*

3. GREQI / RIVIERA OLIMPIKE

Riviera Olimpike: All Inclusive - Zbritje 25% pėr Nisje mė 22 dhe 25 Maj, 20% pėr Nisje mė 29 Maj, 1, 5 Qershor dhe 15% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Maj. Ēmimi: Ishte €344 - Bėhet €258 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 823.20

Strasburg: - Nisja mė 3 Korrik - Vizitohen: Zagreb, Ljubljanė, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck. Fjetje nė Zagreb 1 natė, Mynih 1 natė, Shtutgart 1 natė, Bazel - Zyrih 1 natė dhe Trieste - Kozina 1 natė. Udhėtimi me Autobus, Mėngjeset nė Hotel, Shėtitjet dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 329.00