Korfuz: - Nisja mė 16, 23, 31 Mars - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, Fjetjen 2 netė nė Telemachos Village 2*, All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 79.00

Strasburg: Nisja mė 27 Maj - Vizitohen: Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse. Fjetje nė Shtutgart 1 natė, Strasburg 2 netė. Fluturimi me avion Prishtinė - Bazel - Prishtinė. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Prishtinės, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00

Costa Brava: Nisja ēdo tė Hėnė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonės nė Hotel.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 579.00

Valeta: Nisja ēdo tė Mėrkurė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Shkup - Maltė - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Maltės nė Hotel.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Korfuz: All Inclusive - Zbritje 10% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Mars. Ēmimi: Ishte €307 - Bėhet €276 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 613.20
Millenium Palace 4* - Kemer

1. TURQI / ANTALYA / KEMER

Kemer: Hoteli Millenium Palace- 4 yje ndodhet nė zonėn e Beldibisė nė Kemer ėshtė ndėrtuar nė 2006 , rikonstruktuar nė 2008 dhe ka njė sipėrfaqe prej 7.000 m². Ky hotel disponon 113 dhoma nė total (99 dhoma standarte , 2 dhoma familjare dhe 12 suita).

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 386.40

Side:

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 991.20
Niko 2* Superior

3. GREQI / PARGA - PREVEZA

Parga - Preveza: All Inclusive Liht - Zbritje 25% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Mars. Ēmimi: Ishte €319 - Bėhet €239 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 638.40