Korfuz: All Inclusive - Ēmimi: ėshte €550 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 20 Gusht. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 631.20

Halkidiki: - Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Vajtje - Ardhje me autobus.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 149.00
Niko 2* Superior

3. GREQI / PARGA - PREVEZA

Parga - Preveza: All Inclusive Light Ēmimi:€411 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 20 Gusht. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 470.40

Halkidiki: All Inclusive - Ēmimi €306 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 20 Gusht. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 336.00

Korfuz: Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Transporti i pėrfshirė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 139.00

Berlin: - Nisja mė 11 Tetor dhe 27 Nėntor - - Nisja mė 11 Tetor - Vizitohet: Berlin. Fluturimi me avion Prishtinė - Berlin - Prishtinė. Fjetje 3 netė nė Berlin. Shoqėrues Shqiptar gjatė gjithė udhėtimit. - Nisja mė 27 Nėntor - Vizitohet: Berlin, Dresden, Leipzig, Potsdam. Fluturimi me avion Prishtinė - Berlin - Prishtinė. Fjetje 1 natė nė Dresden dhe 3 netė nė nė Berlin. Transferta Tiranė - Prishtin...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 329.00
Kriopigi Beach 4*

3. GREQI / HALKIDIKI

Halkidiki: All Inclusive Ēmimi: 560 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 20 Gusht. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 633.60
Corfu Belvedere 3*

3. GREQI / KORFUZ

Korfuz: All Inclusive Ēmimi: €504 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 20 Gusht. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 576.00