Moske: Nisja mė 20 Qershor - Vizitohet: Moskė dhe Shėn Petersburg nė Rusi. Fjetje 2 Netė nė Moskė, 2 Netė nė Shėn Petersburg dhe 1 Natė nė Trenin Grand Express Lux. Fluturimi me avion Tivat - Shėn Petersburg dhe Moskė - Podgoricė, Transfertė me autobus Tiranė - Tivat dhe Podgoricė - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 699.00

Paris: Nisja mė 7 Korrik - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Ljubljanė - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 349.00

Paris: - Nisja mė 24 Qershor - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 3 Netė nė Paris. Fluturimi Direkt me avion Tiranė - Paris - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00

Halkidiki: - Nisje 23, 27, 30 Qershor, 4, 7, 11 Korrik. - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Vajtje - Ardhje me autobus.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 99.00
Niko 2* Superior

3. GREQI / PARGA - PREVEZA

Parga - Preveza: All Inclusive - Zbritje 15% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Qershor. Ēmimi: Ishte €252 - Bėhet €214 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 20 dhe 23 Qershor.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 504.00

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje 10% pėr Nisje deri mė 27 Qershor. Ēmimi: Ishte €243 - Bėhet €219 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje 20, 23 Qershor.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 487.20

Korfuz: All Inclusive - Zbritje 10% pėr Nisje deri mė 27 Qershor. Ēmimi: Ishte €378 - Bėhet €340 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje 20, 23 Qershor.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 756.00

Korfuz: - Nisje 23, 27, 30 Qershor, 4, 7, 11 Korrik. - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Transporti i pėrfshirė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 99.00