Korfuz: - Nisja mė 9, 16 dhe 23 Mars - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, Fjetjen 2 netė nė Telemachos Village 2* ose Alexandros 4*, All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 69.00

Strasburg: Nisja mė 27 Maj - Vizitohen: Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse. Fjetje nė Shtutgart 1 natė, Strasburg 2 netė. Fluturimi me avion Prishtinė - Bazel - Prishtinė. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Prishtinės, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00

Costa Brava: Nisja ēdo tė Hėnė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonės nė Hotel.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 579.00

Valeta: Nisja ēdo tė Mėrkurė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Shkup - Maltė - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Maltės nė Hotel.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Korfuz: All Inclusive - Zbritje 15% pėr Rezervime tė hershme deri mė 31 Janar. Ēmimi: Ishte €307 - Bėhet €261 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 613.20
Niko 2* Superior

3. GREQI / PARGA - PREVEZA

Parga - Preveza: All Inclusive Liht - Zbritje 35% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Janar. Ēmimi: Ishte €319 - Bėhet €207 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 638.40

Madrid: Nisja mė 25 Maj - Vizitohet: Barcelonė, Zaragosa, Madrid, Lisbonė, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada dhe Valencia. Fjetje 2 Netė Barcelonė, 1 natė Madrid, 2 netė Lisbonė, 1 natė Malaga dhe 1 natė Valencia. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Shkupit, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet. Sh...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 649.00

Selanik: Nisja mė 1 Shkurt - Vizitohet Selanik. Fjetje 2 Netė nė Selanik. Udhėtimi vajtje-ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus, Akomodim nė hotel pėr 2 netė qėndrimi dhe 1 Mėngjes nė Hotel, Check Up Bazė pėr Burra dhe Gra dhe Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 139.00