Korfuz: All Inclusive - 25% pėr Nisje mė 28 Maj - 28 Qershor dhe 20% pėr Nisje mė 2 Korrik dhe pas pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Maj. Ēmimi: Ishte €458 - Bėhet €343 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 17 Maj. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 928.80

Halkidiki: - Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Vajtje - Ardhje me autobus.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 89.00
Niko 2* Superior

3. GREQI / PARGA - PREVEZA

Parga - Preveza: All Inclusive Light - Zbritje 15% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Maj. Ēmimi: Ishte €273 - Bėhet €232 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 28, 31 Maj, 4, 7, 11, 14, 18, 21 Qershor. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 546.00

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje 10% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Maj. Ēmimi: Ishte €196 - Bėhet €176 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 28 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 398.40

Korfuz: Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Transporti i pėrfshirė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 109.00
Kriopigi Beach 4*

3. GREQI / HALKIDIKI

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje 30% pėr Nisje deri mė 31 Maj dhe 25% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Maj. Ēmimi: Ishte €454 - Bėhet €317 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 28, 31 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 907.20
Corfu Belvedere 3*

3. GREQI / KORFUZ

Korfuz: All Inclusive - Zbritje 10% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Maj. Ēmimi: Ishte €311 - Bėhet €279 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 28, 31 Maj, 4, 7, 11, 14, 18 Qershor. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 621.60

Korfuz: - Nisja mė ēdo tė Premte nė Prill dhe Maj. - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, Fjetjen 2 netė nė All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 89.00