Korfuz: All Inclusive - Zbritje deri 50% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Maj . Ēmimi: Ishte €378 - Bėhet €189 pėr 7 netė pėr person pėr qėndrim nga 4 Qershor deri mė 13 Qershor

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 893.55

Amsterdam: - Nisja mė 22 Shtator - Vizitohen: Amsterdam, Hagė dhe Rotterdam nė Hollandė. Fjetje 3 netė nė Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranė - Amsterdam. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus, Shoqėrues Shqiptar gjatč udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje deri 15% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 12 Qershor . Ēmimi: Ishte €652 - Bėhet €554 pėr 7 netė pėr person pėr nisje mė 26 Maj.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 1497.30

Athine: Programi 3 netė/4 ditė, Nisje ēdo tė Premte dhe Programi 4 netė/5 ditė, Nisje ēdo tė Hėnė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe
€ 205.00