Barcelone: Nisja mė 19 Tetor - Vizitohet: Barcelonė. Fjetje 3 Netė nė Barcelonė. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Shkupit, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00

PEKIN: Nisja mė 15 Tetor - Vizitohen: Pekin, Shanghai, Hangzhou. Fjetje 4 netė nė Pekin dhe 1 Natė nė Shanghai dhe 1 natė nė Hangzhou. Mėngjeset nė Hotele, Shėtitje dhe Transferta me Autobus, Guidė Shqiptare gjatė gjithė Udhėtimit. Fluturimi Tiranė - Pekin dhe Shanghai - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 1399.00

Athine: Nisje ēdo tė Hėnė, deri mė 15 Tetor, nga Pireus, Athinė. Ndalesa nė Mykonos, Milos, Santorini, Kretė dhe Samos ose Kushadasi. Ultra All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 320.00

Rimini: Nisja ēdo tė Mėrkurė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Tiranė - Rimini - Tiranė, Transfertat vajtje Ardhje nga nga Aeroporti Riminit nė Hotel.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 549.00