Korfuz: All Inclusive - Zbritje 15% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Prill. Ēmimi: Ishte €307 - Bėhet €261 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 613.20
Millenium Palace 4* - Kemer

1. TURQI / ANTALYA / KEMER

Kemer: Hoteli Millenium Palace- 4 yje ndodhet nė zonėn e Beldibisė nė Kemer ėshtė ndėrtuar nė 2006 , rikonstruktuar nė 2008 dhe ka njė sipėrfaqe prej 7.000 m². Ky hotel disponon 113 dhoma nė total (99 dhoma standarte , 2 dhoma familjare dhe 12 suita).

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 0.00

Side:

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 0.00
Niko 2* Superior

3. GREQI / PARGA - PREVEZA

Parga - Preveza: All Inclusive Liht - Zbritje 20% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Prill. Ēmimi: Ishte €319 - Bėhet €255 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 638.40

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje 10% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Prill. Ēmimi Ishte €151 - Bėhet €136 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15 Maj.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 336.00

Madrid: Nisja mė 25 Maj - Vizitohet: Barcelonė, Zaragosa, Madrid, Lisbonė, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada dhe Valencia. Fjetje 2 Netė Barcelonė, 1 natė Madrid, 2 netė Lisbonė, 1 natė Malaga dhe 1 natė Valencia. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Shkupit, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet. Sh...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 649.00

Amsterdam: - Nisja mė 15 Qershor - Vizitohen: Amsterdam, Hagė dhe Rotterdam nė Hollandė. Fjetje 3 netė nė Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranė - Amsterdam. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus, Shoqėrues Shqiptar gjatč udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00
Aristoteles Beach 4*

3. GREQI / HALKIDIKI

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje 20% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Prill. Ēmimi: Ishte €504 - Bėhet €403 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 0.00