Korfuz: All Inclusive - Zbritje 15% pėr Rezervime tė hershme deri mė 31 Janar. Ēmimi: Ishte €307 - Bėhet €261 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 613.20
Niko 2* Superior

3. GREQI / PARGA - PREVEZA

Parga - Preveza: All Inclusive Liht - Zbritje 35% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Janar. Ēmimi: Ishte €319 - Bėhet €207 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light
€ 638.40

Madrid: Nisja mė 25 Maj - Vizitohet: Barcelonė, Zaragosa, Madrid, Lisbonė, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada dhe Valencia. Fjetje 2 Netė Barcelonė, 1 natė Madrid, 2 netė Lisbonė, 1 natė Malaga dhe 1 natė Valencia. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Shkupit, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet. Sh...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 649.00

Selanik: Nisja mė 1 Shkurt - Vizitohet Selanik. Fjetje 2 Netė nė Selanik. Udhėtimi vajtje-ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus, Akomodim nė hotel pėr 2 netė qėndrimi dhe 1 Mėngjes nė Hotel, Check Up Bazė pėr Burra dhe Gra dhe Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 139.00

Amsterdam: - Nisja mė 4 dhe 18 Maj - Vizitohen: Amsterdam, Hagė dhe Rotterdam nė Hollandė. Fjetje 3 netė nė Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranė - Amsterdam. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus, Shoqėrues Shqiptar gjatč udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00
Aristoteles Beach 4*

3. GREQI / HALKIDIKI

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje 35% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Janar. Ēmimi: Ishte €504 - Bėhet €328 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 0.00
Kriopigi Beach 4*

3. GREQI / HALKIDIKI

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje 35% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Janar. Ēmimi Ishte €336 - Bėhet €218 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11 Maj. Shtesa 45€ pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 672.00
Corfu Belvedere 3*

3. GREQI / KORFUZ

Korfuz: All Inclusive - Zbritje 20% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Janar. Ēmimi: Ishte €315 - Bėhet €252 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 22, 25, 28 Maj, 1, 8 Qershor. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 0.00