Antalya: Fluturime Charter pėr nė Antalya. Mbi 330 Hotele Disponibėl. Ju mund tė kombinoni fluturimet tuaja sipas dėshirės me qėndrime tė pa kufizuara.

ZGJEDHJA JONE

Costa Brava - Costa Dorada: Pushime nė Costa Brava dhe Costa Dorada nė Spanjė. Udhėtoni me avion me Wizzair pėr nė Barcelonė dhe rezervoni pushimet tuaja pėr nė Plazhet e Costa Bravas dhe Costa Doradas

ZGJEDHJA JONE

Korfuz: Oferta Speciale pė Pushime nė Plazh nė Ishullin e Korfuzit.

ZGJEDHJA JONE

Parga - Preveza: Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Pargės dhe Prevezės.

ZGJEDHJA JONE

Riviera Olimpike: Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Rivierės Olimpike.

ZGJEDHJA JONE

Antalya: Zbritje pėr Rezervime tė Hershme dhe Oferta Speciale. Zbritje 30 euro per person per Tirane - Antalya Nisje deri me 8 Korrik.

ZGJEDHJA JONE

Halkidiki: Oferta speciale pėr pushime nė Halkidiki.

ZGJEDHJA JONE