Mesdhe: Costa Diadema - Itali, Francė dhe Spanjė - 7 Netė duke filluar nga 519 Euro, Nisje nga Savona, Civitavecchia

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: *Itali, Spanjė dhe Francė - Costa Mediterranea -3 Netė Ēmimi duke filluar nga 409 Euro pėr person Nisje nga Savona.

SHėTITJE ME KROēIERE

: Dubai ,Emiratet Arabe e Katar- MSC Divina - 7 Netė duke filluar nga 450 Euro Nisje nga Dubai e Abu Dhabi

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Itali, Greqi dhe Mal i Zi - MSC Musica - 7 Netė 839 Euro, Nisje: Korrik-Gusht-Shtator 2018 nga Brindisi

SHėTITJE ME KROēIERE

: Kubė, Honduras, Meksikė - MSC Opera - 6 Netė 500 Euro, Nisje nga Havana

SHėTITJE ME KROēIERE

: Udhėtimet e Vjeshtės: Paris, Dubai, Abu Dhabi, Mynih, Vjenė, Budapest, Tel Aviv, Pragė, Napoli, Dubrovnik, Sofje, etj.

ZGJEDHJA JONE

: 279 Euro me MSC Orchestra: Genova, Marsiglia edhe Barcelona - 4 Ditė nisja mė 23 shtator 2018 nga Genova kthimi mė 26 shtator 2018

SHėTITJE ME KROēIERE