Halkidiki: Oferta speciale pėr pushime nė Halkidiki.

ZGJEDHJA JONE

Valeta: Zbritje €20 pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Prill. Plazh nė Maltė, 8 Ditė: - Ishte duke filluar nga nga €599 - Bėhet duke filluar nga €579. Nisja ēdo tė Mėrkurė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, ...

ZGJEDHJA JONE

Mesdhe: Itali, Greqi dhe Mal i Zi - MSC Musica - 7 Netė 1120 Euro, Nisje mė 2, 9, 14, 21, Korrik 2018 nga Brindisi

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Itali, Malte, Spanjė dhe Francė -Msc Seaview - 7 Netė 1140 Euro, Nisje mė 15 Korrik nga Gjenova

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Palma De Mallorca, Ibiza, Marseille - MSC Opera - 7 Netė 1250 Euro, Nisje mė 23 Qershor nga Gjenova

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: RCC-Symphony of the Seas: Itali , Spanjė dhe Francė- 7 duke filluar nga €1527 Nisje mė 2 Gusht 2018 nga Roma

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: *RCC- Jewel of the Seas: Itali , Spanjė dhe Francė- 7 netė duke filluar nga 1563 Euro Nisje mė 5 Gusht 2018 nga Roma

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Kotor, Korfuz, Santorini, Mykonos me NCL- Norwegian Star 7 netė duke filluar nga €1780 Nisje mė 5 Gusht 2018 nga Venecia

SHėTITJE ME KROēIERE