Paris: - Nisja mė 30 Dhjetor - Vizitohen: Paris. Fjetje 3 Netė nė Paris. Mėngjeset nė Hotel. Fluturimi Direkt me avion Shkup - Paris - Shkup. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Shkup...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 499.00

Kolashin: Viti i Ri nė Kolashin: Nisje mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 3 netė. Fjetje, Mėngjese dhe Darka tė pėrfshira. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Hotel Four Points by Sheraton 5 yje 3 netė - €425. - H...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 425.00

Selanik: Nisja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 ose 3 netė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 66.00

Budva: Nisje 31 Dhjetor dhe Qėndrimi 3 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Moskva 4*, 2 netė - €143, 3 netė - €215 - Avala Resort 4*, 2 netė - €213, 3 netė - €267. - Tre Canne 4*, 2 netė - €215, 3...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 143.00

Dubai: - Nisje mė 30 Dhjetor - 6 Ditė 949 Euro. Ēmimi pėrfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetje nė Hotel me 3 yje, me mėngjes, Tra...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 949.00

Dubrovnik: Nisja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 netė. - Hotel Sun Gardens 4* - 2 netė - €245 - 3 netė - €329. - Hotel Sheraton Dubrovnik Riviera 5* - 2 netė - €249 - 3 netė - €299. Shtesa pėr Transporti...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe::
€ 245.00

Mavrove: Nisje mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 dhe 3 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Hotel Makpetrol 3* - 3 netė - €140 - Hotel Lodge 3* - 2 netė - €109 dhe 3 netė - €149 - Hotel Sport 3* - 2 netė - €...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 109.00

Antalya: -Nisje mė 29 Dhjetor. Fluturimi me Avion Charter, Prishtinė - Antalya - Prishtinė. Transferta nė Hotel, Akomodim nė hotel pėr 4 netė qėndrimi; All ose Ultra All Iclusive; Darka Speciale e Vitit tė...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 465.00