Amsterdam: Nisja mė 24 Nėntor - Vizitohen: Amsterdam, Ljubljanė, Salsburg, Mynih, Hagė, Rotterdam, Pragė, Budapest, Beograd. Fjetje 3 netė nė Amsterdam, 1 natė nė Zadar, 1 natė nė Mynih. 1 natė nė Pragė dhe 1...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 399.00

Tel Aviv: Nisja mė 26 Nėntor: - Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Deti i Vdekur, Nazareth, Haifa. Ēmimi 599 Euro pėrfshin: Vajtje-Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autob...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 599.00

Barcelone: Nisja mė 29 Tetor - Vizitohen: Barcelonė, Montserrat, Nisė, Monte Carlo, Cannes, Marsejė, Milano. Fjetje 2 netė nė Barcelonė, 1 natė nė Rijeka, 1 natė nė Nisė, 1 natė nė Marsejė dhe 1 natė nė Tries...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 369.00

Beograd: - Nisje mė 19 Tetor, 2 Nėntor. - Vizitohet: Beograd Fjetje, Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 89.00

Paris: Nisja mė 29 Tetor, 25 Nėntor - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - L...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 349.00

Sofje: - Nisje mė 19 Tetor, 2 Nėntor. - Vizitohet Sofje. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 79.00

Stamboll: - Nisja ēdo tė Enjte, Shtator - Tetor - Nėntor. - Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 ose 3 netė nė Stamboll. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mėngjeset, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 79.00

Prage: Nisje mė 1, 22 Tetor - Vizitohen: Pragė, Karlovy Vari, Vjenė, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 2 netė nė Pragė, 1 natė nė Split ose Zadar, 1 natė nė Vjenė, 1 natė nė Br...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 239.00