Amsterdam: Nisja mė 27 Prill - Vizitohen: Amsterdam, Ljubljanė, Salsburg, Mynih, Hagė, Rotterdam, Pragė, Budapest, Beograd. Fjetje 3 netė nė Amsterdam, 1 natė nė Zadar, 1 natė nė Mynih. 1 natė nė Pragė dhe 1 ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 399.00

Berlin: - Nisja mė 19 Prill - Vizitohet: Berlin. Fluturimi me avion Prishtinė - Berlin - Prishtinė. Fjetje 3 netė nė Berlin. Shoqėrues Shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 339.00

Tel Aviv: Nisja mė 14, 21 Mars. - Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Deti i Vdekur, Nazareth, Haifa. Ēmimi 599 Euro pėrfshin: Vajtje-Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Auto...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 599.00

Beograd: - Nisje mė 23 Dhjetor, 15 Shkurt. - Vizitohet: Beograd Fjetje, Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 89.00

Paris: Nisja mė 22 Dhjetor, 8 Mars - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Lj...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 349.00

Sofje: - Nisje mė 23 Dhjetor, 15 Shkurt. - Vizitohet Sofje. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėt...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 79.00

Stamboll: - Nisja ēdo tė Enjte, Nėntor - Dhjetor - Janar - Shkurt - Mars - Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 ose 3 netė nė Stamboll. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mėngjeset, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 79.00

Prage: Nisja mė 22 Dhjetor, 8 Mars - Vizitohen: Pragė, Karlovy Vari, Vjenė, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 2 netė nė Pragė, 1 natė nė Split ose Zadar, 1 natė nė Vjenė, 1 nat...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 239.00