Dubrovnik: Nisje ēdo tė Shtunnė, nga 5 Maj deri mė 29 Shtator, nga Dubrovnik. Ndalesa nė Mljet, Hvar, Braē, Split, Korēula, Slano.

Ēmimet pėr person, akomodimi gjysėm pensioni:
€ 699.00

Athine: - Nisje mė 29 Korrik dhe 19 Gusht - Ēmimi pėrfshin: Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 4 netė qėndrimi nė Ultra All Inclusive, Shoqėrues ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė - Kabinė Dyshe:
€ 499.00

Athine: Programi 3 netė/4 ditė, Nisje ēdo tė Premte dhe Programi 4 netė/5 ditė, Nisje ēdo tė Hėnė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe:
€ 171.00

Athine: Nisje ēdo tė Hėnė, deri mė 15 Tetor, nga Pireus, Athinė. Ndalesa nė Mykonos, Milos, Santorini, Kretė dhe Samos ose Kushadasi. Ultra All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 320.00