Mesdhe: Nisja mė 9 Nėntor - Vizitohet: Milano, Venecie, Gjenova, Marsejė, Barcelonė. Fjetje 2 netė nė Hotel dhe 3 netė nė Kroēiere. Mėngjeset nė Hotele dhe Kroēiere, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere. Udhėtimi...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė - Kabinė Dyshe:
€ 469.00

Athine: - Nisje mė 26 Maj, 2, 9, 16 Qershor, 28 Korrik, 25 Gusht - Ēmimi pėrfshin: Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 4 netė qėndrimi nė Ultra Al...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė - Kabinė Dyshe:
€ 419.00

Athine: - Nisje mė 30 Maj, 6, 20 Qershor, 25 Korrik, 8 Gusht. Ēmimi pėrfshin: Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 3 netė qėndrimi nė Ultra All Inc...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe:
€ 349.00