Costa Brava: Nisja mė 29 Korrik, 5, 12 Gusht. - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 699.00

Ulqin: Nisja ēdo tė Enjte - Fjetje 7 Netė All Inclusive nė Hotele 3 * dhe 4*. Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana nė Hotele nė Ulqin.

Ēmimet pėr person, akomodimi all inclusive:
€ 499.00

Parga - Preveza: - Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Vajtje - Ardhje me autobus.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 119.00

Valeta: Nisja mė 30 Korrik, 6 Gusht - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Shkup - Maltė - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroport...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 729.00

Larnaca: Nisja mė 31 Korrik, 7 Gusht - Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė, Fluturimi Direkt Shkup - Larnaca - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeropo...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 699.00

Sharm El Sheikh: Hotel Surprizė - 4* All Inclusive Emrin e hotelit e mėsoni njė ditė para Nisjes.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 399.00

Surprize: - Nisje mė 21, 25 Qershor. - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Vajtje - Ardhje me autobus. Destinacioni mund tė jetė: Korfuz, Halkidiki, Parga - Preveza, ose Riviera ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 99.00

Burgas: Nisja ēdo tė Enjte - Fjetje 7 Netė All Inclusive nė Hotele 3 *, 4* dhe 5*. Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana nė Hotele nė Burgas.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 329.00