Stamboll: - Nisja mė 13 dhe 27 Korrik - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetjen nė Hotel, me mėngjes, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 229.00

Halkidiki: - Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Vajtje - Ardhje me autobus.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 159.00

Korfuz: Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Transporti i pėrfshirė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 159.00

Athine: - Nisje mė 29 Korrik dhe 19 Gusht - Ēmimi pėrfshin: Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 4 netė qėndrimi nė Ultra All Inclusive, Shoqėrues ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė - Kabinė Dyshe:
€ 499.00

Athine: - Nisje mė 30 Gusht. Ēmimi pėrfshin: Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 3 netė qėndrimi nė Ultra All Inclusive, Shoqėrues shqiptar gjatė ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe:
€ 459.00

Moske: Nisja mė 4 Shtator - Vizitohet: Moskė dhe Shėn Petersburg nė Rusi, Kiev dhe Odesa nė Ukrainė, Vilnius, Riga, Talin nė Republikat Balltike, Varshavė dhe Krakov nė Poloni, Dubrovnik dhe Zagreb nė Kro...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 599.00

Stockholm: - Nisja mė 4 Tetor, - Vizita nė: Copenhagen, Malmo, Oslo, Stockholm. Fjetje 1 natė nė Malmö, 1 natė nė Oslo dhe 2 netė nė Stokholm. Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Shkup, Vajtje ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 569.00

Athine: Programi 3 netė/4 ditė, Nisje ēdo tė Premte dhe Programi 4 netė/5 ditė, Nisje ēdo tė Hėnė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe:
€ 171.00