Korfuz: - Nisje mė 25, 29 Gusht, 1, 5, 8, 12 Shtator. - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Transporti i pėrfshirė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 139.00

Korfuz: - Nisja mė 1, 8, 15 dhe 22 Shtator - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, Fjetjen 2 netė nė Telemachos Village 2* ose Alexandros 4*, All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 79.00