Antalya: Nisje 16 Shtator, 9 Ditė - 539 Euro: Ēmimi pėrfshin: Vajtje me Avion Tiranė - Antalya, Kthimi me Avion Stamboll - Tiranė, dhe tė gjithė Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus, Fjetjen...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 539.00

Antalya: Nisje 19 Shtator - Vizitohen: Cappadocia dhe Antalya. Fjetje 3 netė nė Antalya dhe 3 netė nė Antalya. Hotel 5* All Inclusive nė Antalya, dhe Hotel 5* me Mėngjes dhe Darkė nė Cappadocia. Fluturimi ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 479.00